Menu
Sepetiniz

T-JUICE AROMA

Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.07
    T-JUICE; BLOOD ICE ORANGEİçerik; Tatlı kan portakalı ve serinletici mentol karışımları ile tropikal meyvelerin tadını veserinliğini damağınızda hissedeceksiniz     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları&..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.08
    T-JUICE; BLUE BOMBİçerik; Mavi ahudu ve mentol ferahlığı ile serinleten aroma     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.     &nb..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.06
    T-JUICE; CLARA Tİçerik; Orman meyveleri, üzüm ve mentoldenoluşan ferahlık veren meyveli bir karışımdır     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.  &..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.04
    T-JUICE; FOREST AFFAIRİçerik; Yaban mersini, üzüm ve hafif baharatlı bir karışımdır     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.     &n..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.03
    T-JUICE; GREEN KELLYİçerik; Limonata, ahudu ve kızılcık elmasındanoluşan muhteşem bir lezzet     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.    ..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.010
    T-JUICE; HIGH VOLTAGEİçerik; Markanın en çok tercih edilen aromalarındandırKiraz ve mentol aromalarından oluşan bu mixkarışım sizi oldukça serinletecek     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  ki..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.09
    T-JUICE; MINTEDİçerik; Nane ve okaliptus aromalarındanoluşan ferahlatıcı bir lezzet     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.     &n..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.01
    T-JUICE; Firmanın en çok tercih edilen ve ödüllü aromasıdırİçerik; Kırmızı böğürtlen, siyah ÜzümTatlı okaliptus ferahlatıcı anason ve mentol karışımı     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  kişi..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.02
    T-JUICE; STRAWBERRIİçerik; Birden fazla çilek aromasına sahip olan bu aroma çok az da krema içermektedir     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir. ..
89,34TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: T.J.05
    T-JUICE; Ty-4İçerik; Virginia Tütünü, Kavrulmuş Fındık vekaramelize esmer şeker ile harmanlanmıştüm gün tüketilebilecek bir tütün karışımı     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %20Kullanım oranları  kişiden kişiye ..
89,34TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)