Menu
Sepetiniz

İptal ve İade işlemleri

· İADESİ/İPTALİ YAPILACAK ÜRÜN (CAYMA HAKKI)

Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında tarafınıza ulaşan, kullanılmayan, ambalajı bozulmamış, etiketi üzerinde ve zarar görmemiş olan ürünün iadesini teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza gönderimini gerçekleştirdiğiniz ürünlerin itemini ve tutar iadesi talep ettiğinizi belirterek tarafımıza Yurtiçi Kargo ile ödemesi tarafınızdan yapılarak gönderdiğiniz takdirde işleminiz yapılacaktır. Ürün iade talebi üretici firmadan kaynaklı herhangi bir kusur, ayıp ya da yanlış ürün gönderiminden kaynaklanmıyor ise, ilk ürün gönderiminde üretici firmanın ödemiş olduğu kargo bedeli ve iade esnasında var olabilecek her türlü kargo bedeli iade tutarından, düşülerek geriye kalan tutar, bankanıza havale yöntemi ile iade edilecektir.

Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün itibariyle iade işleminiz stok durumuna göre 3 iş günü içerisinde yapılacak olup, iadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.
Online satış ve mağaza stoklarının farklılığı sebebiyle ürünlerinizle ilgili mağazalarımızdan işlem yapılamamaktadır.

· SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan dolayı mailler geç kontrol edilebilmektedir. WhatsApp destek hattımızdan ürün değişimi ve sipariş iptali gibi konularda anında destek alabilirsiniz.

Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimalini lütfen unutmayınız. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı havale yöntemi ile banka hesabınıza iade edilir.