Menu
Sepetiniz

TFA/TPA AROMA

The Flavor Apprentice,

Amerika Menşeli The Parfumer’s Apprentice firmasının yüksek kalitede aromalar üreten kuruluşudur. Aromalarında TPA yada TFA markasını kullanmaktadır. TFA aromalar 10 - 15 ML Falcon Kimya Profesyonel dolum şişelerde satılmakradır. Önerilen kullanım miktarı genel olarak %7 - %12 arasındadır.

Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA134
     The Flavor Apprentice;     Acetyl Pyrazine Aroması, TFA'dan muhteşem bir Kavrulmuş Çerez, Kuruyemiş Efekti. Bu Aroma ile Ürünlerinize Muhteşem bir lezzet Katacaksınız.(KURUYEMİŞ EFEKTÖRÜDÜR)      Tavsiye edilen kullanım ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA119
    The Flavor Apprentice; Banana Aroması, Muhteşem bir Muz Lezzeti     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.        ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA118
    The Flavor Apprentice;Banana Cream Aroması, Çok lezzetli bir Muz Kreması     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.      &n..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA139
    The Flavor Apprentice;    Bavarian Cream Aroması, TFA'dan Muhallebi tadını andıran muhteşem bir Pasta Kreması        Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %0.5 - %2Kullanım oranları  kişiden ki..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA141
    The Flavor Apprentice;    Berry Crunch Cereal Aroması, Muhteşem bir Mısır Gevreği Lezzeti        Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik gös..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA147
      The Flavor Apprentice;      Black Honey Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %4 - %6Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.  &..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA-154
      The Flavor Apprentice;      Blueberry Extra Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir. &n..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA114
    The Flavor Apprentice;Brown Sugar, Kahverengi şekerin en tatlı hali sizlerle    Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %3 - %6Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.       &nbs..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA148
      The Flavor Apprentice;      Bubble Gum Aroması,      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %5 - %10Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.   &n..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA125
      The Flavor Apprentice;      Cantaloupe Aroması, TFA'dan Harika bir Kavun Lezzeti      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik gö..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA120
    The Flavor Apprentice;Caramel Original Aroması, Muhteşem bir Karamel Lezzeti sizleri bekliyor     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.   &nbs..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA146
            The Flavor Apprentice;    Cheesecake Graham Crust Aroması, TFA'dan Muhteşem bir Cheesecake kek  Aroması        Tavsiye edilen kullanım miktarı:   &n..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA112
    The Flavor Apprentice;  Coconut Extra Aroması, Muhteşem bir hindistan cevizi tadı    Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %3 - %8Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.     &..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA129
      The Flavor Apprentice;     Cotton Candy Aroması, TFA'dan Pamuk Şekeri. Bu aroma aynı zamanda Ethyl Mathol olarakta adlandırılmaktadır.(EFEKTÖRDÜR)      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %0.5 - %2Ku..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: tfa151
      The Flavor Apprentice;      Double Chocolate Clear Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7- %12Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.&n..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA137
         The Flavor Apprentice;    Dragon Fruit Aroması, TFA'dan Tropik ormanlarda yetişen muhteşem Ejderha Meyvesi Aroması        Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kulla..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA156
      The Flavor Apprentice;      French Vanilla Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %4 - %8Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir. &nbs..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA142
                The Flavor Apprentice;    Fruit Circles Aroması, TFA'dan Meyveli Kahvaltılık Gevrek Aroması         Tavsiye edilen kullanım miktarı: &..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA132
      The Flavor Apprentice;      Graham Cracker Clear Aroması, TFA'dan Muhteşem bir Bisküvi Lezzeti      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişi..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA152
      The Flavor Apprentice;      Greek Yogurt Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.  ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: FLC157
      The Flavor Apprentice;      Green Apple Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.  ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA126
The Flavor Apprentice;  Honeydew II, Kavun aroması  ile gerçek kavun lezzeti. MENŞEİ: ABDMARKA: TFATavsiye edilen kullanım miktarı:   %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir. UYARI: TEK BAŞINA KU..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA113
    The Flavor Apprentice; Kentucky Bourbon Vanilla Aroması,    Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %3 - %6Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.          &..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA131
      The Flavor Apprentice;     Kiwi Aroması, TFA'dan Lezzetli, Muhteşem bir Tropik Kivi Aroması      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %5 - %10Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik g..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA128
   The Flavor Apprentice;     Koolada 10 PG Aroması, TFA'dan Muhteşem bir buz efekti.. Bu aroma ile ürünlerinize farklı bir hava katabilir ve istenilen düzeyde Soğukluk, Buz hissi yaratabilirsiniz      Tavsiye edilen kullanım mikt..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA111
    The Flavor Apprentice;  Madagascar Bourbon Vanilla Aroması,    Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %1 - %6Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.         ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA124
      The Flavor Apprentice;      Mango Aroması, Muhteşem bir Mango Lezzeti      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedi..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA136
       The Flavor Apprentice;     Marshmallow Aroması, Muhteşem bir Marshmallow Lezzeti       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %2 - %5Kullanım oranları  kişiden kişiye değişikli..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA123
      The Flavor Apprentice;     Papaya Aroması, Muhteşem bir Lezzet      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir. &nbs..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA122
      The Flavor Apprentice;     Peach JUICY, Harika bir Şeftali suyu lezzeti      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %5 - %9Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.&n..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA117
     The Flavor Apprentice;Peanut Butter Aroması, Mükemmel bir fıstık ezmesi lezzeti     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %2 - %6Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.     &..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA145
            The Flavor Apprentice;    Pineapple Juice Aroması, TFA'dan Tatlı ve Sulu.. Muhteşem bir Ananas Suyu Aroması        Tavsiye edilen kullanım miktarı:   &nb..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA-153
    The Flavor Apprentice; Pomegranate Aroması, Muhteşem bir Muz Lezzeti     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.       ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: tfa150
      The Flavor Apprentice;      Raspberry Sweet Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir. &n..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA157
    The Flavor Apprentice; Rice Crunchies     Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.            &..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA133
      The Flavor Apprentice;     Ry4 Double Aroması, TFA'dan Dünyanın en çok tercih edilen ve satılan Aroması Ry4 Double Karamel tonları size gün boyu keyifli bir içim sağlayacak..      Tavsiye edilen kullanım miktarı: &..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA143
              The Flavor Apprentice;    Strawberry Aroması, Çileği Sevmeyen yoktur.. TFA'dan Muhteşem bir Çilek Aroması        Tavsiye edilen kullanım miktarı:  ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA144
            The Flavor Apprentice;    Strawberry Ripe Aroması, Lezzetli bir OLgun Çilek Aroması. TFA'dan Muhteşem güzellikte Olgun Çilek Aroması        Tavsiye edilen kullanım mikt..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA138
       The Flavor Apprentice;    Sweet Cream Aroması, TFA'dan Tatlı Krema Aroması ile ürünlerinize Farklı bir tat ve yumuşak bir lezzet katabilirsiniz        Tavsiye edilen kullanım miktarı:   &n..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA140
      The Flavor Apprentice;    Sweetener (Tatlandırıcı) Aroması, TFA'dan Harika bir Tatlandırıcı Lezzeti(TATLANDIRICI EFEKTORDÜR)        Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %0.5 - %3Kullanım ora..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA116
    The Flavor Apprentice; Toasted Almond Aroması, Muhteşem bir kavrulmuş badem lezzeti    Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %2 - %7Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.     &nbs..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA127
    The Flavor Apprentice;      Vanilla Bean Ice Cream Aroması, Muhteşem Vanilyalı Dondurma Lezzeti      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %3 - %7Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA155
      The Flavor Apprentice;      Vanilla Cupcake Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %4 - %8Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir. &nb..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA147
            The Flavor Apprentice;    Vanilla Custard Aroması, TFA'dan Muhteşem bir Vanilyalı Muhallebi Aroması        Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA121
      The Flavor Apprentice;       Vanilla Swirl, TFA dan Harika Vanilya Kremalı Dondurma Lezzeti      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %7 - %12Kullanım oranları  kişiden kişiye..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA115
    The Flavor Apprentice;Vanillin Aroması    Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %1 - %4Kullanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.           MENŞEİ:  ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA149
      The Flavor Apprentice;      Western Aroması,       Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %3 - %7Ku6llanım oranları  kişiden kişiye değişiklilik göstermektedir.   ..
14,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: TFA135
     The Flavor Apprentice;      Whipped Cream Aroması, Muhteşem bir Kremşanti Lezzeti, Ürünlerinize farklı bir hava ve Lezzet katabilirsiniz      Tavsiye edilen kullanım miktarı:    %0.5 - %2Kullanım..
14,00TL
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 48 (1 Sayfa)