Menu
Sepetiniz

Şartlar ve Koşullar

 1. Tüm ürün görselleri tanıtım amaçlıdır, görseller ile gerçek ürünler arasında farklılıklar olabilir.
 2. Satışa sunulan ürünlerin stok bilgileri daima günceldir. Sistemsel bir hatadan dolayı müşteri siparişi içerisinde yer alan bir veya birden fazla ürünün stokta olmadığı fark edilirse , müşteri isteğine göre para iadesi veya ürün değişimi ile sorun giderilir.
 3. Siparişi verilen ürünlerin ödemesi yapılmadığı sürece , ürünler hazırlama aşamasına girmez. Siparişi verilen ürünlerin ödeme süresi 72 saat (3 GÜN) ile sınırlıdır. Bu süre zarfında ödemesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilir.
 4. Sipariş hazırlama süreci verilen sipariş sonrası ödemesi 13.00 'a kadar verilen ve ödemesi yapılan siparişler aynı günün içerisinde kargoya verilir (Bu süreye hafta sonları dahil değildir).
 5. Cumartesi günü verilen siparişleriniz 10:00 'ye kadar ödeme yapılması durumunda aynı gün kargolanır
 6. Siparişi verilen ürünlerin kargoya tesliminden sonra gerçekleşecek olan her türlü aksaklık (paketin yada ürünlerin zarar görmesi) FAL-CON KİMYA sorumluğundadır
 7. Kargonun müşteri tarafından geri çevrilmesi halinde, kargo ücreti ve ek maliyetler kesilerek müşteriye ödeme yapılır. (Ödeme kargonun tarafımıza ulaşmasından itibaren üç iş günü içerisinde gerçekleşir).
 8. Sipariş içeriğinin bizim tarafımızdan eksik gönderilmesi halinde, müşteri talebine göre para iadesi veya eksik ürünlerin yeniden gönderimi yapılır (Eksik ürünün gönderim talebi halinde kargo ücreti tarafımızdan karşılanır).
 9. Sipariş edilen ürünlerin iadesi ancak hatalı gönderimlerde kabul edilir. Bu gönderilerde müşteri ürünlerin ticari vasfını ve garanti muhafazalarını bozmamış olması (Koruyucu bant, kilitli kapak vb.) gerekmektedir.
 10. ''200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava'' kampanyasından yararlanan müşterilerimizin kargoları ''YURTİÇİ KARGO'' ile gönderilir.
 11. Ücretsiz kargo seçeneği belirtilen rakamlara ulaşan alışverişlerde otomatik olarak sistem tarafından aktif edilir ve seçim yapılabilir. Sipariş veren her müşteri bu şartnameyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.