Menu
Sepetiniz

FAL-CON KİMYA

Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-AFTERMATH-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR. İçerik;  Berry Cruch Creal (TFA) = MEYVE PARÇACIK..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-APPLEICE
ÖNEMLİ NOT : ÜRÜNDE AROMA KAYNAKLI BULANIKLIK YAŞANMAKTADIR KULLANIMA HERHANGİ BİR ENGELİ YOKTUR.ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İ..
38,48TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-APPLE-JUICE-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR. İçerik; Apple (TFA) = ELMAGreen Apple (TFA) = YEŞİL ELMAS..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-AQUABERRYBLAST
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR. İçerik; Blueberry (TFA) = YABAN MERSİNİ  Bluebe..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-AQUABERRYBLAST.v2
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; YABAN MERSİNİ ÇİLEKKARPUZBUZTATLANDIRICI ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-ASAPGRAPE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Grape Juice ( TFA) Grape ( TFA) Koalada (TFA)Menthol ..
42,85TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-ASTRO
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Green Apple (CAP) = YEŞİL ELMA     Str..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BAHREYN
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.BAHREYN, Kullanıcıları tarafından ayrı bir marka haline getirilmiş, kim..
38,93TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BANANACHEESECAKE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; BANANA ( TFA) = MUZBANANA CREAM (TFA) = MUZ KREMASI C..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BANANAMAN
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Banana Cream (TFA) = MUZ KREMASI Banana (TFA) = MUZ B..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BARNEY-RUBBLE-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Berry Crunch Cereal (TFA) = Meyveli Mısır GevreğiBavarian Cream..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BERRY-MIX-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Blueberry (TFA) = YABAN MERSİNİ  Mango    &..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BERRYMOJITO
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; LİMONYABAN MERSİNİBÖĞÜRTLENFRENK ÜZÜMÜMANGOKARPUZBUZ, MENTOL ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BLACKFLAG
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; KAHVEBİSKÜVİKARAMELSÜTÇİZKEKKREMAKRAKERKURUYEMİŞTATLANDIRICI ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BLACKHONEYTOBACCO
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Ry4 Double (TFA) = KARAMELLİ TÜTÜNBlack Honey (TFA) = SİYAH BAL..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BOMB
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.BOMB, Klonu orjinalinden daha iyi desem bana ne tepki verirdiniz??Sizle..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BOSS-RESERVE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Banana Cream ( TFA) = MUZ KREMASIBanana ( TFA) = MUZBerry Crunc..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BRAIN-FREEZE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Kiwi Double (TFA) = KİVİ  Koalada   (TFA) =..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-BUBBA-JUICE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEKStrawberry Ripe (TFA) = OLGUN ÇİLEKBubb..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CAPONE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Ry4 Double (TFA) = KARAMELLİ TÜTÜNCaramel Original (TFA) = KARA..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CAPTAIN BLACKE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Ry4 (TFA) = KARAMELLİ TÜTÜNTobacco = TÜTÜNBlack Honey (TFA) = S..
38,93TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CARAMEL.TOBACCO-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR. İçerik; Ry4 Double (TFA)  = KARAMELLİ T....
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CASQUE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (TFA)Strawberry Ripe (TFA)Sweet Strawberry (CAP)Vani..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CASTLE.LONG
İçerik; Toasted Almond (TFA)  Coconut Extra   (TFA) Brown Sugar (TFA) Kentucy Bourbon (TFA) Madagascar Bourbon Vanilla (TFA) Acetyln Pyrazine (TFA) Vanilin (TFA)Önerilen Kullanım Miktarı: %25 Demlenme Süresi:7-8 GünDIY-KIT NEDİR ve NASIL KU..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CEREAL-MILK-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR. İçerik; BAVYERA KREMASIYABAN MERSİNİÇİLEKFRANSIZ VANİLYAS..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CEREAL-MILK
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Fruit Circles (TFA) = MEYVE PARÇACIKLARI Cream Fresh (FA) ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CİCİ-BEBE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; BİSKÜVİ FRANSIZ KREMASIVANİLYAKREMAKURUYEMİŞTATLANDIRICI ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-COFFEE-MILK
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Coffee (TFA)Coffee Espresso (FA)   Cappuccino (T..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-COLA-LEMON
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; KOLALİMONLİMONLU KEKBUZMENTOLTATLANDIRICI Önerilen Kullanım M..
42,85TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-COOKIE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; BİSKÜVİ ÇİZKEKCARAMELÇİKOLATAKREMATATLANDIRICI Önerilen ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CRAZY-FOR-YOU
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Ry4 Double  (TFA)  =  CARAMELLİ T..Sweet Cream (..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-CRAZY-STRAWBERRY
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; 5 FARKLI ÇİLEK AROMASINDAN OLUŞAN ve HAFİF LİMON ile, MUHTEŞEM ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-DONKEY-KAHN
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Banana Cream (TFA) = MUZ KREMASI Strawberry (TFA) = ÇİLEK&..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-DOUBLE-SHOT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.DOUBLE SHOT DIY-KITKullanıcıları tarafından ayrı bir marka haline getirilmiş..
42,85TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-DRAGONS-BLOOD
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Dragon Fruit ( TFA) = DRAGON MEYVESİ   Strawberr..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-ENERGY
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.ENERGY, Bizler ona, Kırmızı meyvelerin birbirleriyle muhteşem uyumunun ..
51,42TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-EXOTIC-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK Strawberry Ripe (TFA) = OLGUN&nbs..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-EZ-DUZ-IT-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEKStrawberry Ripe (TFA) = OLGUN ÇİLE..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-EZ-DUZ-IT-DIYKIT.v2
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik;  Strawberry (TFA) = ÇİLEKStrawberry Ripe (TFA) = OLGU..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-ENERGY
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Bubble Gum (TFA) = SAKIZKiwi Double (TFA) = KİVİ Strawberr..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-FRUIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik;Pineappple (TFA)Pineapple Juice (TFA)  Juicy Peach (TFA)Man..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-FRUIT-LOOPS
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; PEACH ( INAWERA) = ŞEFTALİRASPBERRY (TFA) = AHUDUDUBLUEBER..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-FUSION
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.FUSION,Sıcak yaz günlerinde içinizi Ferahlatacak bir ürün Fusion, ..
51,42TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-GAME-OVER
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Berry Cruch Creal (TFA) = MEYVELİ MISIR GEVREĞİBavarian Cream (..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-GRAND-MASTER
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Banana Cream ( TFA) = MUZ KREMASI Banana Nut Bread ( TFA) ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-HONEY-TOBACCO
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Ry4 (TFA) = KARAMELLİ TÜTÜNTobacco = TÜTÜNMaxx Blend (FA) = TÜT..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-HONEYDEW-CREAM
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Honeydew (TFA) Honey (TFA) Graham Cracker Clear (TFA)..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-I-LOVE-COOKIE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Biscuit (INAWERA) = BİSKÜVİCookie (FA) = BİSKÜVİ Cream Fre..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-KANZI
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Kiwi ( FA) = KİVİ     Strawberry Ripe&..
42,85TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-KIBERRY-YOGHURT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; CREAM FRESH (FA) = TAZE KREMAGREEK YOGHURT (TFA) = YOĞURTKİWİ D..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-LAVA-FLOW
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK     Coconut E..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-LEMANGO
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; LİMONLİMON SUYUKARIŞIK MEYVETROPİK MEYVELERMANGOBUZTATLANDIRICI..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-LEMON-TART
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Lemon Sicily (FA) = SİCİLYA LİMONU  Juicy Lemon ..
42,85TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-LEMON-TART.v2
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Lemon Meringue Pie (FW) = LİMONLU KEK Biscuit   ..
42,85TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-LOOPER
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Berry Crunch Creal (TFA) = MEYVELİ MISIR GEVREĞİ  Bav..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MAGNOLIA
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; KREMAMISIR PATLAĞIMUHALLEBİMARSMALLOWBEZETATLANDIRICIÖnerilen K..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MATATA
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Apple (TFA) = ELMAGreen Apple   (TFA) = YEŞİL ELMAGra..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MEGA MELONS
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Apple (TFA) = ELMAGreen Apple   (TFA) = YEŞİL ELMAGra..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MELON
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Cantaloupe (TFA) Mango(TFA)    Papaya ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MELON-ICE-CREAM
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Melon Cantaloupe (FA)  Honeydew 2     ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MILK-AND-HONEY
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Graham Cracker (TFA) = KRAKERPeanut Butter (TFA) = FISTIK EZMES..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MILKANDHONEY.v2-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR. İçerik; Graham Cracker (TFA) = KRAKERPeanut Butter ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MILKMAN
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASISweet Cream (TFA) = TATLI..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MILKSHAKE-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEKStrawberry Ripe     (TFA..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MISSLE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.MISSLE,O bir Halo Efsanesi Tribeca..Nuclear Yorumu ile tadına doyamayacağını..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MISSLE
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; FUJİ APPLE (FA)  =  ELMASTRAWBERRY (TFA)  = ÇİLE..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MOJITO-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; 3 Farklı Limon Peppermint     (FA) = NANEKo..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MUFFIN-MAN
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Cinnamon Danish Swirl (CAP) = ELMA TARÇINLI ÇÖREK  Do..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MUSTARD-MILK
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK  Strawberry Ripe  ..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-MUSTARD-MILK
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry   (TFA) = ÇİLEKStrawberry Ripe &..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-NANA-CREAM
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Banana Cream (TFA) = MUZ KREMASI   Strawberry&nb..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-NICOTICKET
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Cinnamon Danish Swirl (CAP) = ELMA VE TARÇINLI ÇÖREKDouble Appl..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-O-RANGZ
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Berry Crunch Creal (TFA) = MEYVELİ MISIR GEVREĞİ  Fru..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-PEACH-YOGHURT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Greek Yoghurt (TFA) = YOĞURT Juicy Peach (TFA) = ŞEFTALİ S..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-PEAR-BERRY-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR. İçerik; PEAR (CAP) = MEYVE PARÇACIKLARI Blueberry Ex..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-POWER
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Double Kiwi (TFA) Strawberry (TFA) Strawberry Ripe (T..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-POWER-V2
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Double Kiwi (TFA) Kiwi (FA)   Strawberry (T..
42,85TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-PUNCH
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (TFA) Strawberry  Ripe  (TFA) &n..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-REACTOR.v2-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.REACTOR DIY-KIT T**** Severlerin en çok tercih ettiği Mix Yine FAL-CON ..
42,85TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-RED-MIX-DIYKIT
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Strawberry (FA) = ÇİLEK  Blueberry Extra  &..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-REDBULL
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; ENERJİ İÇECEĞİTATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %25&n..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-RICE-PUDDING
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; MUZ KREMASIMISIR PATLAĞIFISTIK EZMESİMARSMALLOWBEZEKURUYEMİŞTAT..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-ROCKET-MAN
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR.İçerik; Blueberry (TFA) = YABAN MERSİNİ   Blueberry Cand..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-ROUTE.66
ÖNEMLİ NOT : BU ÜRÜNLER YÜKSEK AROMA HACMİNE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİNİZ BELİRTİLEN SÜREDEN DAHA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE DEMLENİR. AYRICA YÜKSEK AROMA KAYNAKLI TEL VE PAMUKLARINIZA KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ZARAR VEREBİLİR. İçerik;  Western (TFA) = T.....  Caramel Ori..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-SHOT
SHOT DIYKIT,Nuclear lezzetlerini bilmeyenimiz elbette yoktur değil mi?Evet Evyap piyasasında fırtına gibi giren adeta piyasaya Premium ürün havası katan ve kullanıcıları tarafından çok beğenilen Nuclear marka ürünleri artık Falcon Kimya ile sizlerle..Kullanıcıları tarafından ayrı bir marka haline ge..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-SMASH-MOUTH
İçerik; Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI Strawberry (TFA) = ÇİLEK Graham Cracker Clear     (TFA) = KRAKER     Vanilla Swirl (TFA) = VANİLYALI DONDURMA Sweet Cream     (TFA) = TATLI KREMA Sweeten..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-SNAKE-BLOOD
İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK   Strawberry Ripe     (TFA) = OLGUN ÇİLEK Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI Coconut Extra (TFA) = HİNDİSTAN CEVİZİÖnerilen Kullanım Miktarı: %25 Demlenme Süresi:8-10 GünDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLA..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-SONRISE
İçerik; Kiwi Double (TFA) = KİVİ Passion Fruit (TFA) = ÇARKIFELEK MEYVESİPineapple Juice (TFA) = ANANASCoconut Extra (TFA) = HİNDİSTAN CEVİZİSweetener (TFA) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %25 Demlenme Süresi:10-12 GünDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorill..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-SONSET
İçerik; PEACH ( TFA) = ŞEFTALİMANGO (TFA) = MANGOPOMEGRANATE (TFA) = NARSTRAWBERRY (TFA) = ÇİLEKPİNEAPPLE (TFA) = ANANAS  SWEETENER TFA (TATLANDIRICI)Önerilen Kullanım Miktarı: %25 Demlenme Süresi:7-8 GünDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içeris..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-STARBUCKS-LATTE
İçerik; KAHVEKREMAKARAMELSÜTDONDURMATATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %25 Demlenme Süresi:18-22 GünDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 7.5 ML 60 ML Gorilla şişe içerisinde, 15 ML100 ML Gorilla şişe içerisinde 25 ML Mix aroma yapımınd..
36,40TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: YÜKSEK-AROMA-STAR-MELONS
İçerik; ÇİLEKOLGUN ÇİLEKAHUDUDUKARPUZTATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %25 Demlenme Süresi:10-12 GünDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 7.5 ML 60 ML Gorilla şişe içerisinde, 15 ML100 ML Gorilla şişe içerisinde 25 ML Mix aroma yapımın..
36,40TL