Menu
Sepetiniz

SARF MALZEMELER

SARF MALZEMELER

Brand: FAL-CON KİMYA Model: 100BEHER
Hacim: 100 mLMalzeme:  P.P ( polypropylene )Genel Özellikler- En üst kalite ve şeffaf polipropilenden üretilirler.- Cama yakın şeffaflığa, üstün kimyasal dayanımına ve yüksek ısı toleransına     sahiptirler.- Menisküs oluşturmadığından son hacmin okunması kola..
13,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 250BEHER
Hacim: 250 mLMalzeme:  P.P ( polypropylene )Genel Özellikler- En üst kalite ve şeffaf polipropilenden üretilirler.- Cama yakın şeffaflığa, üstün kimyasal dayanımına ve yüksek ısı toleransına     sahiptirler.- Menisküs oluşturmadığından son hacmin okunması kola..
17,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: Grl30
 30 ML YERLİ Şeffaf GORİLLA ŞİŞE ŞEFFAF ŞİŞE SİYAH KAPAKLI ÜRÜNLERİMİZ AYNI GÜN KARGO İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE..*30 ML YERLİ GORİLLA ŞİŞE**AYNI GÜN KARGO***Şeffaf ŞİŞE, SİYAH KAPAK..
2,20TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 500beher
Hacim: 500 mLMalzeme:  P.P ( polypropylene )Genel Özellikler- En üst kalite ve şeffaf polipropilenden üretilirler.- Cama yakın şeffaflığa, üstün kimyasal dayanımına ve yüksek ısı toleransına     sahiptirler.- Menisküs oluşturmadığından son hacmin okunması kola..
22,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: Grl60
 60 ML YERLİ ŞEFFAF GORİLLA ŞİŞE SİYAH KAPAK ÜRÜNLERİMİZ AYNI GÜN KARGO İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE..*60 ML YERLİ GORİLLA ŞİŞE**AYNI GÜN KARGO***ŞEFFAF ŞİŞE, BEYAZ KAPAK..
2,50TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)