Menu
Sepetiniz

FAL-CON DIY-KIT

FAL-CON DIY-KIT

Brand: FAL-CON KİMYA Model: 25-AFTERMATH-DIYKIT
İçerik;  Berry Cruch Creal (TFA) = MEYVE PARÇACIKLARI  Blueberry Extra (TFA) = YABAN MERSİNİ  Glazed Doughnt (TFA) = TATLI DONUT Vanilla Bean Ice Cream (TFA) = VANİLYALI DONDURMA Sweet Cream (TFA) = TATLI KREMA  Sweetener     (TFA) = TATLANDIRICI ..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 38-AQUABERRY-DIYKIT
İçerik; Blueberry (TFA) = YABAN MERSİNİ  Blueberry Extra     (TFA) = YABAN MERSİNİStrawberry (TFA) = ÇİLEKKoalada (TFA) = BUZWatermelon (TFA) = KARPUZÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:8 - 10 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 54-ASAPGRAPE-DIYKIT
İçerik; Grape Juice ( TFA) Grape ( TFA) Peach (TFA)Juicy Peach (TFA)Koalada (TFA)Menthol (FLCN)Sweetener (TFA)Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:Shake and VapeDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML 60 ML Gorilla şişe içe..
24,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 12-SPCJM-ASTRODIY
İçerik; Green Apple (CAP) = YEŞİL ELMA     Strawberry     (TFA) = ÇİLEK Juicy Peach (TFA) = ŞEFTALİ SUYU  Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:10 - 12 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla ş..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.BAHREYN
BAHREYN, Kullanıcıları tarafından ayrı bir marka haline getirilmiş, kimsenin dilinden düşmeyen ve her damağa hitap etmesiyle ünlü dillere destan ürünümüz   BAHREYN  Sizlerle.. Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:3 - 4 GÜN***%20  KULLA..
22,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: F.BANANA
İçerik; BANANA ( TFA) = MUZBANANA CREAM (TFA) = MUZ KREMASI CHESECAKE GRAHAM CRUST (TFA) = ÇİZKEKGRAHAM CRACKER CLEAR (TFA) = KRAKER  BİSCUİT (İNAWERA) = BİSKÜVİ SWEET CREAM (TFA) = TATLI KREMA SWEETENER TFA (TATLANDIRICI)Önerilen Kullanım Miktarı: %20 De..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 43-BANANAMAN-DIYKIT
İçerik; Banana Cream (TFA) = MUZ KREMASI Banana (TFA) = MUZ Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI Vanilla Bean Ice Cram (TFA) = VANİLYALI DONDURMA Sweet Cream (TFA) = TATLI KREMA Vanilla Swirl (TFA) = VANİLYALI DONDURMAÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme ..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 27-BLACKHONEYTOBACCO-DIYKIT
İçerik;  Ry4 Double (TFA) = KARAMELLİ TÜTÜN Black Honey (TFA) = SİYAH BAL Western (TFA) = TÜTÜN Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI Önerilen Kullanım Miktarı:  %10 - 15  Demlenme Süresi: 15 - 18 GÜN DIY-KIT NEDİR..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.BOMB
BOMB, Klonu orjinalinden daha iyi desem bana ne tepki verirdiniz??Sizleri duyar gibiyim.. Fakat,  Bomb  gerçektende orjinalinden kat ve kat daha iyi bir ürün, bu ürünü denemek için fazla geç kalmayın..İçerik; Banana (TFA)Caramel (TFA)Berry Crunch Creal (TFA)  ..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 20-BOSSRESERVE-DIYKIT
İçerik; Banana Cream ( TFA) = MUZ KREMASIBanana ( TFA) = MUZBerry Crunch Creal (TFA) = MEYVELİ MISIR GEVREĞİVanilla Custard (TFA) = VANİLYALI MUHALLEBİVanilla Swirl (TFA) = VANİLYALI DONDURMAPeanut Butter (TFA) = FISTIK EZMESİCaramel (TFA) = KARAMELGraham Cracker Clear (TFA) = KRAKERÖnerilen Ku..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 40-BRAINFREEZE-DIYKIT
İçerik; Kiwi Double (TFA) = KİVİ  Koalada   (TFA) = BUZ Pomegranate (FA) = NAR Strawberry (TFA) = ÇİLEK Menthol (FLCN) = MENTOLÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:6 - 7 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisi..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 44-BUBBAJUICE-DIYKIT
İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEKStrawberry Ripe (TFA) = OLGUN ÇİLEKBubble Gum   (TFA) = SAKIZ  Watermelon  (TFA) = KARPUZSweetener   (TFA) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7 - 8 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KUL..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 26-CAPONE-DIYKIT
İçerik;  Ry4 Double (TFA) = KARAMELLİ TÜTÜN Caramel Original (TFA) = KARAMEL Western (TFA) = TÜTÜN Vanilla Bean Ice Cream (TFA) = VANİLYALI DONDURMA Önerilen Kullanım Miktarı:  %20  Demlenme Süresi: 15 - 18 GÜN ..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 61-CAPTIN.BLACK-DIYKIT
İçerik;  Ry4 (TFA) = KARAMELLİ TÜTÜN Tobacco = TÜTÜN Black Honey (TFA) = SİYAH BAL  Double Chocolate (TFA) = ÇİKOLATA Önerilen Kullanım Miktarı:  %15 - 18 Demlenme Süresi: 15 - 20 GÜN DIY-KIT NEDİR ve NASI..
22,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: NC.CASQUE
CASQUE,Çileğin krema ve dondurma ile muhteşem uyumunu sizlere yansıtmaktadır. Tadına doyamayacağınız, bıkmadan, sıkılmadan gün boyu tüketebileceğiniz Nuclear severler tarafından adeta bir Star haline dönüştürülmüş mükemmel lezzet  Casque,  Falcon Kimya güvencesi ile artık siz değ..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 36-CASTLELONG-DIYKIT
İçerik; Toasted Almond (TFA)  Coconut Extra   (TFA) Brown Sugar (TFA) Kentucy Bourbon (TFA) Madagascar Bourbon Vanilla (TFA) Acetyln Pyrazine (TFA) Vanilin (TFA)Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:10 - 12 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASI..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 45-CEREALMILK-DIYKIT
İçerik; Fruit Circles (TFA) = MEYVE PARÇACIKLARI Cream Fresh (FA) = TAZE KREMABerry Crunch Creal   (TFA) = MEYVELİ MISIR GEVREĞİBavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI Marshmallow   (TFA) Sweet Cream   (TFA) = TATLI KREMA Sweetener   (T..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.COFFEE MILK
COFFEE MILKSizlere adeta kahve çekirdeklerinin kokusunu ve kahvenin krema ile muhteşem uyumunu yansıtan bir üründür Coffee Milk. Kullanıcılarımız tarafından da sıkça tercih edilen bu ürün artık Falcon Kimya güvencesi ile siz değerli müşterilerimizin bir tık ötesinde..İçerik; Coffee (T..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 73-CRAZYFORYOU-DIYKIT
İçerik; Ry4 Double  (TFA)  =  CARAMELLİ T..Sweet Cream (TFA) =  TATLI KREMAVanilla Custard (TFA) = MUHALLEBİVanilla Swirl (TFA) = DONDURMAÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:18 - 20 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisind..
22,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: FLCN099
İçerik; 5 FARKLI ÇİLEK AROMASINDAN OLUŞAN ve HAFİF LİMON ile, MUHTEŞEM BİR LEZZETÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:3 - 5 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML 60 ML Gorilla şişe içerisinde, 12 ML Mix aroma yapımında karm..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 24-DONKEYKAHN-DIYKIT
İçerik; Banana Cream (TFA) = MUZ KREMASI Strawberry (TFA) = ÇİLEK Strawberry Ripe (TFA) = OLGUN ÇİLEK Dragon Fruit (TFA) = DRAGON MEYVESİ Super Sweet (CAP) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7 - 8 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ?&nbs..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.DOUBLE SHOT
DOUBLE SHOT DIY-KITKullanıcıları tarafından ayrı bir marka haline getirilmiş, kimsenin dilinden düşmeyen ve her damağa hitap etmesiyle ünlü dillere destan ürünümüz Shot tatını 2 ye katladık  ve 2x tat elde ettik ve bu Lezzetli hali ile sizlere sunduk Double Shot  FALCON-Kimya aracığı ..
24,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 23-DRANGONSBLOOD
İçerik; Dragon Fruit ( TFA) = DRAGON MEYVESİ   Strawberry     (TFA) = ÇİLEK Strawberry Ripe (TFA) = OLGUN ÇİLEK Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI Sweet Cream (TFA) = TATLI KREMA Vanilla Swirl (TFA) = VANİLYALI DONDURMAÖnerilen Kul..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.ENERGY
ENERGY, Bizler ona, Kırmızı meyvelerin birbirleriyle muhteşem uyumunun Nuclear markasına yansıması diyoruz. Bu muhteşem tadı kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Gün boyu tüketime uygun olan ve demlenme sonrası hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Nuclear in en çok tercih edilen ürünlerinden bi..
28,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 34-FARLEYSGNARLY-DIYKIT
İçerik; Bubble Gum (TFA) = SAKIZKiwi Double (TFA) = KİVİ Strawberry     (TFA) = ÇİLEK     Strawberry Ripe    (TFA) = OLGUN ÇİLEK Sweet Cream (TFA) = TATLI KREMAÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süres..
20,95TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.FRUIT
FRUIT DIY-KITAdeta bir meyve şöleni.. Meyve severler için kesinlikle kaçırılmaması ve denenmesi gereken bir ürün..  Şeftali, Ananas ve Mango Meyvelerinin birbirlerine bu kadar yakışacağını, Fruit denemeden kesinlikle karar vermeyin. Nuclear Meyve ürünleri satışlarında liste başını çeken Fr..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: D.FRUİT LOOOPS
İçerik; PEACH ( INAWERA) = ŞEFTALİRASPBERRY (TFA) = AHUDUDUBLUEBERRY (TFA) = YABAN MERSİNİPOMEGRANATE (TFA) = NARSTRAWBERRY (TFA) = ÇİLEKÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7-8 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML 60 ML G..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.FUSION
FUSION,Sıcak yaz günlerinde içinizi Ferahlatacak bir ürün Fusion,   Nuclear  kullanıcıları tarafından sloganlaşmış olan sözcüğü unutmadınız değil mi? Ne diyordu Nuclearciler  #FusionlamayankalmasınBuharcı dili mi oldunuz?Artık tat almakta güçlük mü çekiyorsunu..
28,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 52-GRANDMASTER-DIYKIT
İçerik; Banana Cream ( TFA) = BANANA KREMASI Banana Nut Bread ( TFA) = MUZ FINDIK Caramel (TFA) = KARAMELGraham Cracker Clear (TFA) = KRAKERVanilla Custard (CAP) = VANİYALI MUHALLEBİPeanut Butter (CAP) = FISTIK EZMESİPeanut Butter (TFA) = FISTIK EZMESİVanilla Swirl (TFA) = VANİLY..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 62-HONEY.TOBACCO-DIYKIT
İçerik;  Ry4 (TFA) = KARAMELLİ TÜTÜN Tobacco = TÜTÜN Maxx Blend (FA) = TÜTÜN Önerilen Kullanım Miktarı:  %20  Demlenme Süresi: 15 - 20 GÜN DIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ?  30 ML G..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.HONEYDEW CREAM
HONEYDEW CREAM DIY-KITTatlı ve sizi yormadan tüketeceğiniz bir lezzet. Ballı bir kavun deneyimine ne dersiniz? Yine Nuclear Markasının en çok satan pastane tatlarından  Honeydew Cream,  Kavunun en ballı hali keyifle tüketeceğiniz bu güzel ve doyumsuz lezzet yalnızca Falcon K..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 56-I LOVE COOKIE-DIYKIT
İçerik;  Biscuit (INAWERA) = BİSKÜVİ Cookie (FA) = BİSKÜVİ  Cream Fresh (FA) = TAZE KREMA Double Chocolate Clear (TFA) = ÇİKOLATA Sweet Cream (TFA) = TATLI KREMA  Marshmallow (TFA) Önerilen Kullanım Miktarı:  %20  ..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 16-KANZİ-DIYKIT
İçerik; Kiwi ( FA) = KİVİ     Strawberry Ripe     (TFA) = OLGUN ÇİLEK Red Summer Watermelon (FA) = KARPUZ Sweetener (TFA) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:6 - 7 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 48-KIBERRY.YOGHURT-DIYKIT
İçerik; CREAM FRESH (FA) = TAZE KREMAGREEK YOGHURT (TFA) = YOĞURTKİWİ DOUBLE   (TFA) = KİVİSTRAWBERRY RİPE   (TFA) = OLGUN ÇİLEKSTRAWBERRY   (TFA) = ÇİLEKSWEETENER   (TFA) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 31-LAVAFLOW-DIYKIT
İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK     Coconut Extra     (TFA) = HİNDİSTAN CEVİZİ Pineapple (TFA) = ANANAS Sweet Cream (TFA) = TATLI KREMA Sweetener (TFA) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7 - 8 ..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: NLEMON TART
LEMON TART DIY KITMükemmel Limon Aromalarının krema ve kek ile muhteşem uyumunu sizlere yansıtmaktadır. Tadına doyamayacağınız, bıkmadan, sıkılmadan gün boyu tüketebileceğiniz Lemon Tart, Falcon Kimya güvencesi ile artık siz değerli müşterilerimizin bir tık ötesinde..İçerik; Lemon Sic..
22,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 15-MATATA-DIY
İçerik; Apple (TFA) = ELMAGreen Apple   (TFA) = YEŞİL ELMAGrape Juice   (TFA) = ÜZÜM Sweetener   (TFA) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7 - 8 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML&..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 21-MEGAMELONS-DIYKIT
İçerik; Cantaloupe ( TFA) = KAVUNMango ( TFA) = MANGOPapaya (TFA) = PAPAYA MEYVESİSweetener (TFA) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:5 - 7 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML 60 ML Gorilla şişe içerisinde, 12 M..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.MELON
MELON DIY-KITKavun un eşsiz tadı Mango ve Papaya gibi orman meyveleri ile buluşurda böylesine güzel ve doyumsuz bir tat ortaya çıkar mı ? Evet Nuclear üreticilerinden tüm diğer ürünler olduğu gibi Melonda artık bizlerle..Falcon Kimya Gururla Sunar..İçerik; Cantaloupe (TFA) Mango(TFA)&..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: D.MELONICE
İçerik; Melon Cantaloupe (FA)  Honeydew 2     (TFA)Vanilla Bean Ice Cream (TFA)Koalada (TFA)Sweetener (TFA)Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:8 - 10 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML 60 ML Gorilla ..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 57-MILK and HONEY-DIYKIT
İçerik;  Graham Cracker (TFA) = KRAKER Peanut Butter (TFA) = FISTIK EZMESİ Vanilla Custard v1 (CAPELLA) = VANİLYALI MUHALLEBİ Vanilla Swirl (TFA) = VANİLYALI DONDURMA Marshmallow (TFA) Önerilen Kullanım Miktarı:  %16 - 19  ..
21,00TL
Model: 49-MİLKMAN-DIYKIT
İçerik; Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASISweet Cream (TFA) = TATLI KREMA  Strawberry   (TFA) = ÇİLEKStrawberry Ripe   (TFA) = OLGUN ÇİLEKVanilla Bean İce Cream   (TFA) = VANİLYALI DONDURMASweetener   (TFA) = TATLANDIRICI..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: MISSLE
MISSLE,O bir Halo Efsanesi Tribeca..Nuclear Yorumu ile tadına doyamayacağınız muhteşem bir ürün olan Tribeca Nuclear üreticileri tarafından Missle adı ile efsaneleşti ve Falcon Kimya aracılığı ile Siz Değerli Müşterilerimiz ile buluşuyor..İçerik; Ry4 (TFA) Graham Cracker Cle..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 74-MOAB-DIYKIT
İçerik; FUJİ APPLE (FA)  =  ELMASTRAWBERRY (TFA)  = ÇİLEKFOREST FRUİT MİX (FA) = KARIŞIK MEYVELERSweetener   (TFA)  =  TATLANDIRICI  Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:8 - 10 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 M..
22,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 41-MUFFİNMAN-DIYKIT
İçerik; Cinnamon Danish Swirl (CAP) = ELMA TARÇINLI ÇÖREK  Double Apple   (CAP) = ELMAApple Pie (TFA) = ELMALI KEKGlazed Doughnut (CAP) = TATLI DONUTÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:10 - 12 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorill..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 32-MUSTARDMİLK-DIYKIT
İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK  Strawberry Ripe   (TFA) = OLGUN ÇİLEK Vanilla Bean İce Cream (TFA) = VANİLYALI DONDURMAÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:10 - 12 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML ..
21,00TL
Model: 50-MYMAN-DIYKIT
İçerik; Strawberry   (TFA) = ÇİLEKStrawberry Ripe   (TFA) = OLGUN ÇİLEKDouble Chocolate (TFA) = ÇİKOLATASweet Cream   (TFA) = TATLI KREMA  Vanilla Bean İce Cream   (TFA) = VANİLYALI DONDURMACocoa   (TFA) = KAKA..
21,00TL
Model: 30-NANACREAM-DIYKIT
İçerik; Banana Cream (TFA) = MUZ KREMASI   Strawberry     (TFA) = ÇİLEK Dragon Fruit (TFA) = DRAGON MEYVESİÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7 - 8 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML&..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 47-NICOTICKET-DIYKIT
İçerik; Golden Pineapple (CAP) = ALTIN ANANASStrawberry (TFA) = ÇİLEKRaspberry Sweet   (TFA) = TATLI AHUDUDU Strawberry Ripe (TFA) = OLGUN ÇİLEKSweet Mango   (CAP) = TATLI MANGOSuper Sweet   (CAP) = TATLANDIRICI Önerilen Kullanım Miktarı:&n..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 59-O-RANGZ-DIYKIT
İçerik;  Berry Crunch Creal (TFA) = MEYVELİ MISIR GEVREĞİ   Fruit Circles     (TFA) = MEYVE PARÇACIKLARI  Whipped Cream (TFA) = VANİLYALI DONDURMA  Lemon Siciy       (FA) = SİCİLYA LİMONU   Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI  Ma..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 51-PEACHYOGHURT-DIYKIT
İçerik; Greek Yoghurt (TFA) = YOĞURT Juicy Peach (TFA) = ŞEFTALİ SUYU  Whipped Cream   (TFA) = KREMALI DONDURMA Orange Cream   (TFA) = PORTAKAL KREMASI Sweetener   (TFA) = TATLANDIRICIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.POWER
POWER,Hepimiz yazın gelmesini sabırsızlıkla bekleriz öyle değil mi ? Karpuz, Kivi ve Çileği doyasıya yemek isteriz..  Power tam da bu anda devreye giriyor hem yazın hemde soğuk havalarda ulaşamayacağımız bu müthiş meyve kombinasyonunun muhteşem tatlarını ilk gün ki olgunluğu gibi bizl..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.POWER V2
POWER V2 DIY-KITÇileğin, kivi ve karpuz ile bütünleşmiş hali. NUCLEAR Kullanıcılarının bildiği ve severek tükettiği o Efsane tat Power ürünününü daha yoğunlaştırılmış bir Çilek ile sizlere sunuyoruz Power v2 Daha yoğun çilek hazzı Falcon Kimya Aracılığı ile Siz Değerli Müşterilerimizin bir..
22,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.PUNCH
PUNCH DIY-KITNuclear Markasından bir Orman Meyvesi yorumu daha. Bazen ekşi, bazen tatlı ama Çilek ve krema ile bütünleşince doyumsuz bir lezzete dönüşen ve sevenlerinin çok olduğu bir pastane ürünü ile karşınızdayız. Punch, Nuclear yorumu ve Falcon Kimya ayrıcalığı ile Siz Değerli Müşteril..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.REACTOR
REACTOR DIY-KIT T**** Severlerin en çok tercih ettiği Mix Yine FAL-CON KİMYA Aracılığı ile Siz Nuclear Severlerle Buluşuyor..Birbirinden güzel t***** mixlenmesi ile oluşmuş   REACTOR; Tavsiye edilen demlenme süresi 12-15 Gündür.Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlen..
28,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 11-OHW-RCKTMN.DIY
İçerik; Blueberry (TFA) = YABAN MERSİNİ   Blueberry Candy     (TFA) =  TATLI YABAN MERSİNİ Cheesecake Graham Crust     (TFA) = ÇİZKEK Dairy Milk     (TFA) = SÜT Greek Yogurt  ..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 46-SMASHMOUTH-DIYKIT
İçerik; Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI Strawberry (TFA) = ÇİLEK Graham Cracker Clear     (TFA) = KRAKER     Vanilla Swirl (TFA) = VANİLYALI DONDURMA Sweet Cream     (TFA) = TATLI KREMA Sweeten..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 33-SNAKEBLOOD-DIYKIT
İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK   Strawberry Ripe     (TFA) = OLGUN ÇİLEK Bavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREMASI Coconut Extra (TFA) = HİNDİSTAN CEVİZİÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:8 - 10 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KUL..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 28-SONRISE-DIYKIT
İçerik;  Kiwi Double (TFA) = KİVİ  Passion Fruit (TFA) = ÇARKIFELEK MEYVESİ Pineapple Juice (TFA) = ANANAS Coconut Extra (TFA) = HİNDİSTAN CEVİZİ Sweetener (TFA) = TATLANDIRICI Önerilen Kullanım Miktarı:  %17  D..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: F.SONSET
İçerik; PEACH ( TFA) = ŞEFTALİMANGO (TFA) = MANGOPOMEGRANATE (TFA) = NARSTRAWBERRY (TFA) = ÇİLEKPİNEAPPLE (TFA) = ANANAS  SWEETENER TFA (TATLANDIRICI)Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7-8 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içeris..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 37-STRAWBERRYFOG-DIYKIT
İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK  Strawberry Ripe   (TFA) = OLGUN ÇİLEKChesecake Graham Crust (TFA)Vanilla Custard (TFA)Bavarian Cream (TFA)Sweetner (TFA)Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:10 - 12 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML G..
21,00TL
Model: FLCN99
İçerik; Strawberry Ripe ( TFA) = OLGUN ÇİLEK  Strawberry    (INAW) = ÇİLEK   Sweet Strawberry (CAP) = TATLI ÇİLEK LEMON Sicily (FA)  Sweetener (TFA) = TATLANDIRICI  WS-23 = MENTOL Koalada = BUZMenthol (FLCN) = MENTOLÖnerilen ..
23,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 17-SUCKERPUNCH-DIY
İçerik; Dragon Fruit ( TFA) = DRANGON MEYVESİVanilla Swirl (TFA) = VANİLYALI DONDURMABavarian Cream (TFA) = BAVYERA KREAMASIÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:12 - 13 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML 60 ML Gorilla şi..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: D.BABY
İçerik; BİSCUİT ( INAWERA) = BİSKÜVİMARSHMALLOW (TFA) SWEET CREAM (TFA) = TATLI KREMACUSTARD PREMİUM (FA) = MUHALLEBİ SWEETENER TFA (TATLANDIRICI)Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:10 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde,..
23,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 27-Sütlac
İçerik; French Vanilla     (CAP) = FRANSIZ VANİLYASI   Vanilla Cupcake     (TFA) = VANİLYALI KEK   Newyork Chesecake     (FA) = PEYNİRLİ NEWYORK ÇİZKEK Vanilla Custard   ..
23,04TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 39-TNT-DIYKIT
İçerik; Strawberry (TFA) = ÇİLEK  Strawberry Ripe   (TFA) = OLGUN ÇİLEKJuicy Peach (TFA) = ŞEFTALİ SUYUDouble Apple (CAP) = ELMAÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:8 - 9 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 14-ALPHATHEDUDE-DIY
İçerik; Pineapple (CAP) = ANANAS     Mango     (TFA) = MANGO Juicy Peach (TFA) = ŞEFTALİ SUYU Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7 - 8 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 M..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 35-TİGERBLOOD-DIYKIT
İçerik; Coconut (TFA) = HİNDİSTAN CEVİZİStrawberry   (TFA) = ÇİLEKWatermelon (TFA) = KARPUZÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:7 - 8 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisinde, 6 ML 60 ML Gorilla şişe içerisinde, 12 ML ..
21,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: TOWER
TOWER DIY-KITNuclear ailesinin vazgeçilmezlerinden, hem mtl için hem dl için favori tatlarınız arasına girebilecek kalitede bir Castle Long Clonu.. Clon derken yanlış anlaşılmasın bu ürün tamamen Nuclear üreticileri tarafından tekrar yorumlanmış ve her damağa hitap edebilecek şekilde üretilmiştir. N..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 13-HALOTRİBECADIY
İçerik; Ry4 Double( TFA) = KARAMELLİ TÜTÜN     Graham Cracker Clear     (TFA) = KRAKER Acetyl Pyrazine (TFA) = KURUYEMİŞCOTTON CANDY (TFA) = PAMUK ŞEKERÖnerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:10 - 15 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NAS..
21,00TL
Brand: FAL-CON KİMYA Model: 19-UNICORNMILK-DIYKIT
İçerik; Strawberry (TFA) Strawberry Ripe (TFA) Vanilla Custard (TFA) Chesecake Graham Crust(TFA) Bavarian Cream (TFA) Sweet Cream (TFA)Önerilen Kullanım Miktarı: %20 Demlenme Süresi:10 - 14 GÜNDIY-KIT NEDİR ve NASIL KULLANILIR ? 30 ML Gorilla şişe içerisi..
21,00TL
Model: 53-ZIKKIM-DIYKIT
Tamamı ile Fal-Con Kimya Mixidir. Callipter Cow yada Herkesin bildiği gibi Zıkkım Ürününün Başarılı bir Clonudur. 15 ML Profesyonel Dolum ve 30 ML, 60 ML Dıykıt şeklinde Sizlere SunulmaktadırTamamı ile Fal-Con Kimya Mixidir. Callipter Cow yada Herkesin bildiği gibi Zıkkım Ürününün Baş..
24,00TL
Brand: NUCLEAR MİXER Model: N.BARON
BARON,Kavrulmuş Fıstık, Vanilya ve Karamel hiç bir zaman böylesine güzel olmamıştı. Herkesin hayranlığını kazanan o tat Baron, Falcon Kimya ayrıcalığı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.İçerik; Callipter Cow (M&P)Acetyl Pyrazıne (TFA) Falcon Mix &n..
28,00TL
Gösterilen: 1 ile 73 arası, toplam: 73 (1 Sayfa)